Mağazacılık ve perakende için bulut tabanlı mağazacılık çözümü: ikas

0

KOBİ’ler için tasarlanmış yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas, işletmelerin problemlerine  çözümler sunuyor

KOBİ’ler için mağazalarındaki anlık satışı, kasaya giren çıkanı güncel olarak her an her yerden takip edebilmek çok önemli. Dışarıda, bir toplantıda veya farklı bir şehirde, ülkede, tablet veya mobil cihazdan, birkaç dokunuşla mağazadaki hangi ürünün ne kadar satıldığını, ödemenin nasıl yapıldığını, stok durumunu görebilmek mümkün. İşletmelerin işini kolaylaştırmak amacıyla yola çıkan ikas, KOBİ’ler için tasarlanmış bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı hizmeti sunuyor.

İşletmelere ekonomik çözümler sunuyor

 Kolay kullanım olanağı sunan ara yüzü, donanım yatırımı, kurulum ve senelik bakım ücreti olmamasıyla işletmelerin birçok problemine çözüm üreten ikas ile ürünlerin stok durumu takip edilebiliyor. Bununla birlikte kasaya giren her kuruş izlenebiliyor, kullanıcılar, hem tarayıcı hem mobil uygulamalar ile mağazaların satış, stok, kasa ve müşteri gibi en önemli bilgilerini bulutta tutabiliyor ve bu sayede istedikleri zaman istedikleri yerde mağazalarda neler olup bittiğini takip edebiliyor. ikas’ın bir diğer özelliği ise ekonomik olması. Kurulum, bakım, güncelleme ücreti olmayan ve sınırsız kullanıcı eklenebilen ikas, ayda 99 TL’ye birçok hizmet sunuyor. 

Sunucu maliyetinden kurtarıyor, mobil uygulamalar ile süreçleri hızlandırıyor

 Bulut tabanlı olması nedeniyle sunucu maliyeti ve bakım derdi olmayan ikas’ta, tüm veri bulutta olduğundan veri kaybı yaşanmıyor. Ayrıca sunucuya virüs bulaşması, sunucunun çökmesi, yanması veya çalınması gibi riskler ortadan kalkıyor.

Ek olarak mobil uygulamalar sayesinde satış personelleri kendi cihazlarına indirebilecekleri bir uygulama sayesinde ürünlerin barkodları ile anında depodaki stoklarını kontrol edebiliyor ve stok sayımı gerçekleştirebiliyor, firma sahipleri ise mobil raporlama uygulaması sayesinde tüm şubelerindeki satışları anında kontrol edebiliyor ve karşılaştırma yapabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>