Magic Leap’in görüntüsü sızdı

0

Henüz hiçbir ürününü veya hizmetini medyaya tanıtmamış olsa da teknoloji dünyasındaki büyük oyunculardan milyarlarca dolarlık fon toplamasıyla tanınan arttırılmış gerçeklik şirketi Magic Leap’in laboratuvarlarından ilk defa bir görüntü dışarıya sızdı.

Bussiness Insider’ın ele geçirdiği fotoğrafa göre mühendislerden biri arttırılmış gerçeklik gözlüğünü ve ona güç veren bilgisayarı sırt çantası şeklinde giymişken görülüyor.

Bu görüntü Magic Leap’in nasıl bir cihaz olacağı hakkında ipucu taşırken, insanların arttırılmış gerçeklik için sırtında kocaman bir çanta taşımak zorunda kalması, Magic Leap hakkında önemli bir hayal kırıklığı yaratmış durumda.

Magic Leap, uzun süredir büyük merak uyandırıyor ancak medyaya çalışmaları hakkında en ufak bilgi vermiyordu. Buna rağmen, büyük teknoloji şirketlerinden sürekli yatırım alan şirket için “Silikon Vadisi’nin sırlarla dolu şirketi” tanımı yapılıyordu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>