Mastercard kripto para kartı için harekete geçti

0

Mastercard kripto para kartı

Eski dönemde kurulmuş birçok şirketi kripto paralara mesafeli dururken, Mastercard tam aksine yenilikçi projelerle bu alanda da faaliyet gösteriyor. Mastercard kripto para kartı için harekete geçmiş durumda.

Mastercard kripto para kartı için görüşmeler yapıyor

ABD merkezli dünyanın en büyük finans şirketlerinden biri olan Mastercard, daha önce kripto para kartı programıyla ilgili bazı detaylar paylaşmıştı. Mastercard, bu süreçte yeni adılar atmaya hazırlanıyor.

Hızlandırma programına erişimi basitleştiren Mastercard, başvurularla iligli süreci birkaç hafta gibi kısa sürede tamamlıyor. Böylelikle Mastercard, yeni iş ortakları edinme ve mevcut iş ortakları ile ilişkilerini güçlendirme gibi konularda önemli bir kazanım elde etmeyi de başardı.

Ayrıca Mastercard, iş ortağı olduğu kripto para birimi şirketleri için siber güvenlikten piyasa araştırmalarına kadar birçok alanda danışmanlık hizmeti de verecek. Her geçen gün büyüyen kripto para piyasasında, Mastercard gibi köklü bir finans şirketinin de yer alması sektörün ileride çok daha iyi yerlere gelebileceğini gösteriyor.

Mastercard’ın bu kart hizmetinde ana üyeliğe sahip olan ilk kripto para birimi platformu ise Wirex oldu.  Wirex CEO’su Matveev yaptığı açıklamada, herkesi kripto para birimlerinin ve geleneksel para birimlerinin eşit olduğu bir dünyayı deneyimlemeye davet ettiğini söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>