Microsoft Ruben Caballero’yu transfer etti

0

Microsoft Ruben

Microsoft Ruben Caballero’yu transfer ederek yönetim ekibini güçlendirdi. 14 yıllık Apple geçmişi olan Ruben Caballero, özellikle tasarım yeteneğiyle tanınıyor.

Microsoft Ruben Caballero ile anlaştı

Günümüzde teknoloji devleri, hem ekiplerini daha güçlü hale getirmek hem de diğer şirketlerin kültürlerinden de faydalanabilmek için transferler yapabiliyor. Bu kez Microsoft, eski bir Appple çalışanı olan Caballero’yu transfer ederek ekibini güçlendirdi.

Daha önce Apple’da 14 yıl süreykle kablosuz bileşenlerin tasarımı konusunda çalışan Caballero’nun, Microsoft’a önemli katkılar sağlaması bekleniyor.

Caballero, günümüzün popüler cihazları Mac, iPad ve iPhone modellerinin anten tasarımlarına imza atmıştı. Buna ek olarak Apple’ın kablosuz teknolojiler test laboratuvarında yönetici olarak da yer almıştı. Caballero, 2019 yılında 5G’li iPhone projesine başladığında ise şirketteki görevinden ayrılma kararı almıştı.

Aradan geçen bu kıssa süreçte Caballero Microsoft’un dikkatini çekti ve dünya devi şirketin ekibine katılmış oldu. Caballero’nun Microsoft’ta HoloLens gibi ürünlerin kablosuz teknolojileri üzerinde çalışması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>