Techinside Google News
Techinside Google News

Microsoft Start teknoloji şirketleri takip listesini açıkladı

Microsoft Start teknoloji şirketleri takip listesi paylaştı. Bu şirketlerin benzerlerinden daha yenilikçi olduğu belirtildi.
- Advertisement -

Microsoft Start teknoloji şirketleri takip listesi paylaştı. Hızlı bir şekilde büyüyen bu şirketlerin benzerlerinden daha yenilikçi olduğu belirtildi.

DYNATRACE

DT.Dynatrace bir yazılım zekası şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Şirket, dinamik hibrit, çoklu bulut ortamları için özel olarak oluşturulmuş bir yazılım zekası platformu sunuyor. Şirket, birleşik platformunu bilgi teknolojisi (BT), geliştirme, güvenlik ve iş operasyonları ekiplerinin karşılaştığı karmaşıklığı ele alacak şekilde tasarladı. Dynatrace Software Intelligence Platform, uygulama ve mikro hizmet izleme (APM), çalışma zamanı uygulama güvenliği, altyapı izleme, dijital deneyim izleme (DEM), iş analitiği ve bulut otomasyonu sağlıyor. Dynatrace Platformu, APM’yi uygulama güvenliği, altyapı izleme, dijital deneyim yönetimi, iş analitiği ve bulut otomasyonu ile tek bir platformda birleştiriyor. Dynatrace uygulama güvenliği, bulutta yerel uygulamalar, kapsayıcılar ve Kubernet’ler için optimize edilmiştir.

MERCADOLIBRE

Mercado Libre Inc, Arjantin kökenli, Uruguay merkezli bir e-ticaret iş kolaylaştırıcısı olarak faaliyet gösteriyor. E-ticaret ürünleri, kullanıcılara ticari işlemleri kolaylaştırmak için bir hizmet portföyü sağlamak üzere tasarlanmış İnternet platformları aracılığıyla perakende ve toptan satış yapılmasını sağlıyor. Şirketin coğrafi kapsamı Latin Amerika’nın 18 ülkesini kapsıyor. Birincil teklif, altı entegre e-ticaret hizmetinden oluşan bir ekosistem: Mercado Libre Marketplace, Mercado Libre Classifieds hizmeti, Mercado Pago ödeme çözümü, Mercado Credito finansal çözümleri, nakliye dahil Mercado Envios lojistik çözümleri, Mercado Ads reklam platformu ve Mercado Shops dijital vitrin çözümü.

PAYLOCITY HOLDİNG

Paylocity Holding Corporation, bulut tabanlı bir bordro ve personel sermayesi yönetimi (HCM) yazılım çözümleri sağlayıcısı diyebiliriz. Şirketin hizmetleri, bulut tabanlı platformunu kullanan bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) dağıtım modelinde sağlanıyor. Şirketin ürün grubu, birleşik bir platform sunan bordro, insan sermayesi yönetimi, işgücü yönetimi, yetenek yönetimi, yan haklar, çalışan deneyimleri, uygulama ve eğitim hizmetleri, içgörüler ve tavsiyeler ile vergi ve düzenleyici hizmetlerden oluşuyor. Bulut tabanlı platformu, çok kiracılı bir mimari kullanan birleşik bir modül paketi sağlıyor. Platformu, çalışanlar ve yöneticiler için tüm çözümlerinde entegrasyonla birlikte self servis işlevsellik sağlar. Şirketin platformu ayrıca üçüncü taraf ortak sistemlerle otomatik veri entegrasyonu sunuyor.

SiTime

SiTime Corporation, küresel elektronik endüstrisi için hassas zamanlama çözümleri sağlayıcısı olarak faaliyet gösteriyor. Şirketin ürünleri, iletişim ve işletme, otomotiv, endüstriyel, havacılık, mobil, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve tüketici dahil olmak üzere hedef pazarlarında yaklaşık 300 uygulama için tasarlanmış durumda. Çözümleri, çeşitli osilatör türlerinin yanı sıra rezonatörler ve saat entegre devrelerini (IC’ler) içeriyor. Tamamen silikondan oluşan çözümleri, mikro elektromekanik sistemler (MEMS), analog karışık sinyal tasarım yetenekleri ve gelişmiş sistem düzeyinde entegrasyon uzmanlığını içeren üç uzmanlık alanına dayanıyor. İletişim ve kurumsal pazar için hassas zamanlama çözümleri, aşırı koşullarla karşılaşan yoğun, daha az kontrollü ortamlarda performans ve dayanıklılık sağlıyor.

TYLER TECHNOLOGIES

Tyler Technologies,, kamu sektörü için bilgi yönetimi çözümleri ve hizmetleri sağlayıcısı olarak görev yapıyor. Segmentleri arasında kamu sektörü kuruluşlarına finansal yönetim ve eğitim gibi görev açısından kritik ofis işlevleri için bilgi teknolojisi ve otomasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yazılım sistemleri ve hizmetleri sağlayan Kurumsal Yazılım (ES) segmenti bulunuyor. Bunlar; planlama, düzenleme ve bakım; mahkemeler ve adalet; kamu güvenliği; veriler ve içgörüler; değerleme ve vergi yazılım çözümleri; arazi ve hayati kayıt yönetimi yazılım çözümleri; ve mülk değerleme hizmetleri ve kamu sektörü kuruluşlarına işlem gerçekleştirme, veri işlemeyi kolaylaştırma, ve dijital devlet ve ödeme çözümleri ve geliştirme platformu çözümleri gibi operasyonları diyebiliriz.. Gerçek ve kişisel mülkün değerlendirilmesini ve değerlendirilmesini otomatikleştiren sistemler ve yazılımlar sağlıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir