Microsoft Teams ücretsiz konferans özelliğini genişletiyor

0

Microsoft Teams ücretsiz

Pandemi nedeniyle Microsoft Teams ücretsiz konferans özelliğini genişletiyor. Üstelik Microsoft hesabı olmayan kullanıcılar da bundan yararlanabilecek.

Microsoft Teams ücretsiz konferans özelliği

Pandemi nedeniyle Zoom ve Microsoft Teams gibi platformlar, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Bununla birlikte kullanıcılara yeni özellikler de sunulmaya devam ediyor.

Microsoft Teams’in web sürümü için yayınlanan yeni özellik ise birçok kullanıcıyı memnun edecek diyebiliriz. Sadece web sürümüne gelen bu özellikle, gün boyu ücretsiz video konferans hizmeti sunuluyor. Üstelik bundan faydalanmak için kullanıcıların Microsoft hesabına sahip olması da beklenmiyor. Yani Microsoft, kullanıcıların gün boyu iletişimde kalabilmelerini ücretsiz bir şekilde sağlıyor.

Birlikte Modu olarak tanıtılan bu özellikte, 49 katılımcı bir araya gelebiliyor ve görüntülü bir şekilde iletişim kurabiliyor. Microsoft bu özelliği iş dünyasından daha çok, pandemi nedeniyle bir araya gelemeyen aile bireyleri için yayınlamış durumda. Microsoft’un, hesabı olmayan kullanıcılara da böyle bir özelliği sunması, ilk etapta büyük beğeni topladı diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>