Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019 nasıl geçti?

0

Microsoft Teknoloji Zirvesi

Bu yıl 6. kez düzenlenen Microsoft Teknoloji Zirvesi, 7 Mart 2019’da Haliç Kongre Merkezi‘nde kapılarını katılımcılara açtı. Her yıl 2000’i aşkın ziyaretçiyi ağırlayan Zirve’de, dünyadan ve Türkiye’den müşteri başarı hikayeleri, sürpriz misafir konuşmacılar, Microsoft ve iş ortakları sunumları ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümleri katılımcılar ile buluştu.

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019 nasıl geçti?

Bu yıl düzenlenen zirvede, Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik ve Yeni Nesil Teknolojiler (Yapay Zeka, Blockchain, Sanal Gerçeklik, vs) anlatılırken, Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla bu teknolojileri deneyimleme fırsatı da katılımcılara sunuldu.

İsterseniz sözü uzatmayalım ve sizleri Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Murat Yılmaz ile gerçekleştirdiğimiz keyifli söyleşi ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Ülkemizdeki büyük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen C-level yönetici katılımı, iş karar vericileri ve BT profesyonelleri ile bir araya gelme fırsatı sunulan zirve, bir kez daha dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>