Mitsubishi Electric, dijital fabrika teknolojisini İstanbul’a taşıdı

0

Mitsubishi Electric Türkiye Başkanı Masahiro Fujisawa
Mitsubishi Electric Türkiye Başkanı Masahiro Fujisawa

90 yılı aşkın tecrübesiyle alanında dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Mitsubishi Electric, Marmaray projesi ve Türksat 4A-4B uydularındaki teknolojisiyle Türkiye’de de adından sıkça söz ettiriyor. Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri, WIN EURASIA Automation 2015 Fuarı’nda Yeni Nesil Fabrika Otomasyon Sistemleri ve CNC ürünlerini sergileyerek Türkiye’nin yeni otomasyon devrimine de hazır olduğunu gösterdi. Mitsubishi Electric standını ziyaret eden katılımcılar geleceğin dijital fabrika teknolojisi [email protected]’i deneyimleme şansını da yakaladı. Ziyaretçiler, [email protected] Allianz oluşumu içinde dijital fabrika otomasyonu simulasyonunu test ederek geleceğin fabrikasını ve otomasyon sistemlerini deneyimleme olanağı elde etti.

Fuardaki standında eski modeline oranla hızı 150 kat artırılmış BUS haberleşmesie sahip iQ-F adlı kompakt PLC ürününü tanıtan Mitsubishi Electric, ayrıca yeni nesil proses otomasyon kontrolörü ve yüksek performanslı Servo modeli MR-J4 ile kompakt Servo ürünü MR-JE’yi de tanıtan şirket, ayrıca endüstriyel robotlarının yeteneklerin de sergiledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>