Motiwe, Yazılım Geliştirici Yılın İş Ortağı Oldu

0

MsOrt212
Murat Kansu, Mete Bayrak ve Cavit Yantaç

Microsoft Türkiye binasında 23 Aralık tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde Microsoft Türkiye başarılı iş ortaklarını ödüllendirdi. Motiwe adına ödülü, Motiwe Kurucu Ortağı Mete Bayrak, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu ve Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç’ın elinden aldı.
Motiwe Kurucu Ortağı Mete Bayrak ‘Microsoft İş Ortakları arasında Yazılım Geliştirici Yılın İş Ortağı ödülünü almak bizi çok sevindirdi. 2008 yılında kurulan firmamız o günden bu yana istikrarlı bir büyüme ortaya koydu. Son 5 yılımızda da Microsoft ile yakın çalışmalar yaparak Microsoft Teknolojileri ve Motiwe ekibinin tecrübesini bir araya getirerek başarılı projelere imza attık. 2016 yılında Microsoft’un da desteğiyle sadece Türkiye’ye değil dünyaya da açılmak en büyük hedefimiz.’ dedi.
Motiwe, çevirim içi video teknolojileri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Mobil ve Internet üzerinden yayın yapmaya yönelik anahtar teslim hizmetler sunmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>