Mynet’te yeni dönem

0

Türkiye’nin en büyük internet platformlarından Mynet.com’un bazı pozisyonlarında değişikliğe gidildi.

Mynet.com’un İçerikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Şebnem Sezen Çomoğlu getirildi. Mobil telekom çözümleri alanında 14 yıllık tecrübeye sahip ÇomoğluMynet.com’un sıcak haber ve aylık 100 milyonluk video izlemesine ulaşan mynet kadın, mynet yemek gibi life style servis ve kategorilerinin toplululuk ve içerik yönetiminden sorumlu olacak.  Mynet’in kendi bünyesinde barındırdığı video prodüksiyon ekibinin de içerik üretimini Çomoğlu yürütecek. Yönetiminde olan “Content Studio” ekibi ile tüm platformlardaki native reklam projeleri için aracılık edecek. 

Mynet’in geliri Karabeyoğlu’na emanet

Gelirlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CRO), Levent Karabeyoğlu oldu. Dijital satış ve pazarlama, mobil pazarlama ve e-ticaret alanlarında uzmanlığa sahip Karabeyoğlu, şirketin direkt satış, programatik reklamcılık, native reklamcılık, işbirlikleri gibi gelir alanlarından sorumlu olacak.

Mynet.com’da, markalara özel içerik ve kreatif uygulamalar üreten Content Studio’nun ekip liderliğine Orsan Erksoy atandı. 1 Ağustos tarihinde göreve başlayan Erksoy, Mynet’in editöryel ekiplerinin deneyimlerini kullanırken, aynı zamanda Mynet Prodüksiyon Stüdyosunda dijital sosyal dünyaya uygun markalı mikro native video içerikleri oluşturulmasının da liderliğini gerçekleştirecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>