NetApp, bulutta veri yedekleme için yeni çözümünü duyurdu

0

NetAppNetApp, hibrid BT dağıtımı sırasında veri yedekleme ve veri kurtarma sürelerini iyileştiren yeni yazılım ve çözümlerini piyasaya sürdüğünü duyurdu. NetApp’ın yeni hizmeti, verinin tüm yaşam döngüsü boyunca kontrol altında tutulmasını sağlayacak ve nerede, nasıl, ne zaman depolanması gerektiğiyle ilgili iş ortaklarına daha fazla denetim kabiliyeti kazandıracak. Aynı zamanda yedekleme, kurtarma ve arşivleme sırasında karşılaşılan zorlukları ortadan kaldırmak için Amazon Web Hizmetleri’nin (AWS) esnekliğini de artırmalarına yardımcı olacak.

NetApp, altyapı olarak sadece bulutun kullanıldığı SteelStore yedekleme çözümünün üç yeni modelini Amazon Machine Image (AMI) olarak piyasaya sürdü. AMI, bulut tabanlı iş yüklerinin yedeklenmesinde işletmelere etkili ve güvenli bir yaklaşım sunuyor. Aynı zamanda işletmeler, bulutta kesintisiz ve güvenli bir veri koruma için kendi sistemlerinde aktifleştirilebilecek fiziksel SteelStore araçlarını da tercih edebiliyor.

Yeni hizmet kapsamında ayrıca Amazon S3 (Amazon Basit Depolama Servisi) için destek fonksiyonu da ekleyen NetApp, bu fonksiyonla uzun vadeli arşivleme için ölçeklenebilir ve sağlam bir nesne depolama çözümü olarak sunduğu StorageGRID Webscale için depolama katmanı olarak işlev görüyor. OnCommand Cloud Manager (Bulut Yöneticisi) ve OnCommand Insight (İçgörü) yazılımları ile Cloud ONTAP aboneliği için yeni güncellemeler yayınlayan NetApp, iş süreçlerinde inovasyon ve BT duyarlılığını artırmak isteyen işletmelere yeni kabiliyetler kazandırıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>