Netflix ABD fiyatları zamlandı

0

Netflix ABD

Netflix ABD fiyatları için zam yaptı. ABD’deki paket fiyatlarının zamlanmasının ardından ülkemizde de fiyatlarda değişiklik olması sürpriz olmayacak.

Netflix ABD fiyatları için düzenleme

Pandemi döneminde artan ilgiyle yükselişine devam eden Netflix, bölgesel bazda fiyatlarında da değişikliğe gidiyor. Netflix, yeni zamlar ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Daha önce Kanada’daki fiyatlarında değişikliğe giden Netflix, bu kez ABD’deki kullanıcılar için paket fiyatlarına zam yaptı. Netflix’in ABD’deki permium üyelik paketi 16 dolardan 18 dolara yükseldi. Ayrıca standart paketlerdeki fiyat ise 13 dolardan 14 dolara yükselmiş olacak. Şirketin 9 dolarlık basic paket ücretinde ise herhangi bir değişikliğe gidilmedi.

Şu anda ülkemiz dahil diğer ülkelerde paket fiyatlarında değişiklik olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak Kanada ve ABD’nin ardından ülkemizde de Netflix paket fiyatlarının zamlanması pek sürpriz olmayacak diyebiliriz. Netflix, Ekim ayı itibariyle bölgesel bazda fiyatlarında değişikliğe gitmeye başlamıştı. ABD’de yapılan zammın, 2 ay içinde kullanıcıların paketlerine yansıyacağı belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>