Netflix TikTok benzeri bir özellik test ediyor

0

Netflix TikTok

Dünyanın en büyük içerik platformlarından Netflix TikTok benzeri bir özellik üzerinde çalışıyor. Fast Laughs, kısa video formatı tanıtıldı.

Netflix TikTok özelliği: Fast Laughs

TikTok’un çok hızlı yükselişiyle, birçok platform TikTok’un bazı özelliklerini kendisine entegre etmeye çalışıyor. Netflix de sosyal medya devinin kısa video özelliği üzerine çalışmalarına başladı.

TikTok benzeri bir formatla sunulan Fast Laugs ile kullanıcılar, yeni şovlar hakkında çok hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilecek. Bunun için Fast Laugs ile öz izleme özelliği sunulacak. Fast Laugs, daha çok kullanıcıların yeni içeriklerini keşfetmesine yarayacak.

Fast Laugs’da yayınlanan içerikler 15 ila 45 saniye uzunluğunda olacak. Bu stratejiyle Netflix, kullanıcıların hızlı tüketim konusundaki dönüşüme ayak uydurmuş olacak. Kullanıcılar Fast Laugs kliplerine yorum yapamayacak ve beğenemeyecek. Ancak listelerine ekleyerek paylaşabilecekler. Şu an iOS cihazlarla sınırlı olan Fast Laughs’un önümüzdeki süreçte tüm kullanıcılar için sunulması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>