Niddel, Verizon tarafından satın alındı

0

Niddel

Niddel, müşterilere yönelik daha kapsamlı güvenlik alabilmek amacıyla Verizon tarafından satın alındı. Verizon ile Niddel birlikteliği güvenlik çalışmalarında yenilikçi çalışmaları başlatacak.

Niddel kapsamlı güvenlik sağlayacak

Verizon, müşterilerine ağlardaki tehdit algılamalarını otomatikleştirmek için daha fazla araç sunmak istiyor. Verizon anlaşmanın koşullarını açıklamadı. Ancak, şirketin teknoloji ve servislerinin “kısa süre içinde” mevcut kurumsal tekliflerine entegre edileceğini duyurdu. Böylelikle güvenlikte hem veri analizinin hem de makine öğreniminin kullanıldığı yeni bir döneme girilmiş olacak.

Verizon’un güvenlik hizmetleri müdürü Alexander Schlager, yaptığı açıklamada “Bilgi doğruluğunu artırmak için makine öğrenmeyi kullanmak yanlışları önemli ölçüde azalttı. Algılama ve yanıt verme yeteneklerimizi önemli ölçüde geliştirdi” dedi. Ayrıca, şirketin Magnet ve bu otomatik çözümü, Verizon tarafından sunulan sağlam güvenlikli yönetim kümesine dahil etmek için sabırsızlanıyoruz açıklamalarında bulundu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>