Nissan ofis karavanı: NV350

0

Nissan ofis karavanı

Günümüzde çalışma hayatı çok önemli bir dönüşümün içinde yer alıyor. Nissan ofis karavanı NV350 ile yeni konseptini tanıttı.

Nissan ofis karavanı NV350 özellikleri

Çok uzun süredir standart haline gelen sabah 9 akşam 6 şeklindeki çalışma saatleri artık hayatımızdan çıkıyor. Mekandan ve zamandan bağımsız çalışma saati, beraberinde yenilikleri getiriyor.

Pandemiyle birlikte daha da yaygınlaşan uzaktan çalışma sistemi, özgür çalışma ortamlarını da beraberinde getiriyor. Özellikle de freelance çalışanların tercih ettiği karavan ortamı, bu konuda en ilgi çeken tasarımlar arasında yer alıyor.

Nissan’ın görsellerini tanıştığı yeni ofis karavanı NV350, bu alanda önemli bir tasarıma sahip. Sürgülü ofis bölmesi bulunan karavan, rahat çalışma koltuğu ve rahat bir çalışma masasıyla dikkat çekiyor. İçerisinde kahve makinesinin bile düşünüldüğü NV350, dahili elektrik tesisatıyla sorunsuz bir çalışma sunuyor.

Şu anda konsept tasarımında olan NV350, büyük bir ihtimalle üretilmeyecek. Ancak Nissan, çalışma alanlarının nasıl değiştiğini bu tasarımla gözler önüne seriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>