Techinside Google News
Techinside Google News

NVIDIA Canvas uygulamasını tanıttı

Yapay zeka destekli NVIDIA Canvas uygulaması tanıtıldı. Canvas, karalamaları yapay zeka ile fotoğraflara dönüştürebiliyor.
- Advertisement -

Yapay zeka destekli NVIDIA Canvas uygulaması tanıtıldı. Canvas, karalamaları yapay zeka ile fotoğraflara dönüştürebiliyor.

NVIDIA Canvas uygulaması duyuruldu

NVIDIA, gerçekçi manzara resimleri boyamak için kullanabileceğiniz yeni bir uygulama başlattı. Bu uygulama sanat becerisi olmayan kişileri de sanatla buluşturuyor.

Canvas, çocuksu karalamaları ve eskizleri gerçek zamanlı olarak fotogerçekçi manzara görüntülerine dönüştürebiliyor. Artık ücretsiz beta olarak indirilebilen uygulama, cihaz NVIDIA RTX GPU varsa kullanılabiliyor.

Canvas, NVIDIA Research’ün 5 milyon görüntü kullanarak geliştirdiği ve eğittiği GauGAN AI boyama aracı tarafından destekleniyor. Şirket GauGAN’ı tanıttığında, NVIDIA Başkan Yardımcısı Bryan Catanzaro, teknolojisini “akıllı bir boya fırçası” olarak tanımladı.

Canvas ile sanal tuval üzerine basitçe çizgiler ve şekiller çizebilirsiniz. Uygulama, her fırça darbesini otomatik olarak çimen, kaya ve bulut gibi istediğiniz malzemeye dönüştürebiliyor. Beta sürümünde değişiklik yapılabilen 15 materyal bulunuyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir