NVIDIA Canvas uygulamasını tanıttı

0

NVIDIA Canvas uygulaması

Yapay zeka destekli NVIDIA Canvas uygulaması tanıtıldı. Canvas, karalamaları yapay zeka ile fotoğraflara dönüştürebiliyor.

NVIDIA Canvas uygulaması duyuruldu

NVIDIA, gerçekçi manzara resimleri boyamak için kullanabileceğiniz yeni bir uygulama başlattı. Bu uygulama sanat becerisi olmayan kişileri de sanatla buluşturuyor.

Canvas, çocuksu karalamaları ve eskizleri gerçek zamanlı olarak fotogerçekçi manzara görüntülerine dönüştürebiliyor. Artık ücretsiz beta olarak indirilebilen uygulama, cihaz NVIDIA RTX GPU varsa kullanılabiliyor.

Canvas, NVIDIA Research’ün 5 milyon görüntü kullanarak geliştirdiği ve eğittiği GauGAN AI boyama aracı tarafından destekleniyor. Şirket GauGAN’ı tanıttığında, NVIDIA Başkan Yardımcısı Bryan Catanzaro, teknolojisini “akıllı bir boya fırçası” olarak tanımladı.

Canvas ile sanal tuval üzerine basitçe çizgiler ve şekiller çizebilirsiniz. Uygulama, her fırça darbesini otomatik olarak çimen, kaya ve bulut gibi istediğiniz malzemeye dönüştürebiliyor. Beta sürümünde değişiklik yapılabilen 15 materyal bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>