NVIDIA ve VMware’den işbirliği

0

Airbus, CH2MHILL, MetroHealth güvenli bir sanal çalışma alanına zengin grafik uygulamaları sağlamak amacıyla sanallaştırılmış GPU’ları güçlendirecek ilk müşteriler arasında yer alıyor.

Erken Erişim programına katılmak üzere seçilen müşteriler, çözümün bir teknoloji önizlemesini kullanıma sundu.  Katılımcılar işe doğrudan her iki şirketin mühendisleriyle başlayıp gelecek ürünleri, eğitimi, dokümantasyonu ve hizmetleri etkileyecek deneyimleri hakkında NVIDIA ve VMware’e doğrudan girdi sağlıyorlar.

NVIDIA GRID vGPU teknolojisi, birden çok sanal makinenin profesyonel 2D ve 3D uygulamalarda zengin grafik deneyimi sağlamak üzere tek bir GPU gücünü paylaşmasını sağlar. VMware Horizon’la birlikte, teknoloji büyük bir kullanıcı deneyimi ve IT ekiplerinin kuruluşlarındaki en talepkar kullanıcılar için aradığı ölçeklenebilirliği sağlar.

İlk müşteri tepkileri

Teknolojinin ilk kullanıcıları Avrupa’nın uçak üretim devi Airbus; dünya çapında bir inşaat ve mühendislik firması olan CH2M HILL ve büyük bir sağlık hizmeti sağlayıcısı olan MetroHealth’den oluşmaktadır.

“Airbus, son kullanıcı erişiminin etkinliğini artırmak ve tedarikçilerin Airbus’ın uçak geliştirmesini destekleyen önemli uygulamalara erişmesini kolaylıkla sağlamak için sanal masaüstlerini uygulamaya karar verdi. Ölçeklenebilir ve düşük maliyetli bir çözüm sunmak için NVIDIA GRID vGPU’lu VMware Horizon’u kullanmakla son derece ilgiliyiz. Bu birleşik teklifin gücü, çok daha verimli iş durumları gerçekleştirmemize imkân tanıyacak.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>