Oculus Rift kutusunda neler var?

0

Oculus Rift’in sipariş sayfasında bizim Sahibinden.com ilanlarına benzer şekilde “Alaska içi elden teslim edilir” yazmadığına eminim. Ancak şirketin kurucusu Palmer Luckey, ilk ön siparişi veren Alaska’daki Ross Martin isimli şanslı müşteriye bir sürpriz yaptı ve cihazı bizzat kapısına götürdü.

Biz bunu nereden biliyoruz? Hawaii tişörtünü şortuyla kombin ederek Alaska için sıra dışı bir görünüm yakalayan Palmer Luckey, kendisinin yanı sıra diğer Oculus kurucuları tarafından imzalanan kutuyu müşteriye teslim ederken bir video çekti ve Facebook sayfasında yayınlandı. Ross Martin ile ilgili “İkimiz de büyük oyuncularız, ikimiz de çocukken evde eğitim gördük. Aramızdaki en büyük fark ise ben sörf tahtalarıyla büyürken o kızak köpekleri arasında yetişti.”

İlk Oculus Rift unboxing videosunu da aradan çıkardılar

Kısa sürede sosyal medyada viral olan videoda oyunculuklar Flash TV efsanesi Gerçek Kesit kıvamında olsa da, ticari olarak satılan ilk Oculus Rift’in sahibi Ross Martin’in şaşırmaya çalışması oldukça eğlenceli. Videoda heyecan yaşayan ve eğlenen tek kişi Oculus Kurucusu Luckey Palmer (ve ara sıra kameraman hanım) gibi görünüyor. Yine de bir Nintendo 64 yılbaşı hediyesi videosu kıvamında olmadığı ortada (Bugüne kadar izlemediyseniz, o videoyu da buraya tıklayıp mutlaka izleyin).

Aynı zamanda ilk Oculus Rift kutu açılışı videosu olma özelliği taşıyan bu sanat eserine beş dakikanızı ayırarak haftaya başlamanızı öneriyoruz:

Personally delivering the first Rift to Alaska!

Palmer Freeman Luckey paylaştı: 26 Mart 2016 Cumartesi

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>