Ödeal, BKM kampanyasını tekrarlıyor

0

Kampanya dahilinde müşterilerinden BKM Express kullanarak ödeme alan üye iş yerleri, 50 TL ve üzeri ödeme alacakları her bir müşteri için 25 TL ödül kazanacak.

Üye iş yeri sayısı 15 bini geçen Ödeal, 2016 yılının sonunda gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören BKM Express kampanyasını tekrarlayarak üye iş yerlerine kazandırmaya devam ediyor.

Kampanya bir ay sürecek

16.04.2017 tarihine kadar, Ödeal uygulaması ile BKM Express kullanarak ödeme alan üye iş yerleri kampanya dahilinde 1.000 TL’ye kadar ödül kazanabilecek.

Cep telefonlarını mobil tahsilat aracına dönüştüren Ödeal’ın kazandıran kampanyası başladığı tarihten itibaren 1 ay sürecek. Bu süre içerisinde üye iş yerinin farklı müşterilerle yapabileceği işlemlerde müşteri adet sınırı bulunmayacak.

Kampanya, toplamda 800 adet ödeme alma işlemi ile sınırlandırılırken, kazanılan ödüller kampanya sona erdikten sonraki hafta içerisinde üye iş yerlerinin hesabına aktarılacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>