Otelimizi buluttan aldık

0

Acente yönetimi ve dijital pazarlamasını kolaylaştıran, çevrimiçi rezervasyon deneyimini farklı bir boyuta taşıyan yenilikçi teknoloji platformu HotelRunner’ın verilerine göre yurt içinde yapılan rezervasyonların yüzde 67 kadarında büyük ölçekli otelleri tercih edilmiyor. Bu rezervasyonların yüzde 19 kadarı ise bungalovlarda konaklamak istiyor.

CloudArena’nın, bulut tabanlı otel, acente yönetim ve çevrimiçi pazarlama platformu HotelRunner üzerinden yapılan rezervasyon bilgilerine göre özellikle doğanın bozulmamış olduğu bölgelerdeki bungalovlar tercih ediliyor. Tatilcilerin ağaç evde konaklamak için seçtiği bölgeler arasında Fethiye’de Faralya, Antalya’da Olimpos, Adrasan, Çıralı, Kumluca ve Tekirova, k, Ağva, Erdek, Kaş, Assos ve Trabzon’da Uzungöl yer alıyor.

HotelRunner’ın yaratıcısı CloudArena Kurucu Ortağı Arden Agopyan, bungalovların giderek artan bir oranda tercih edilmesini şöyle özetliyor: “Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen, doğayla iç içe bulunmak ve yeni yerler keşfetmek isteyen özellikle maceracı gençler daha az bilinen yerlerdeki bungalov ve ağaç evleri tercih ediyor. Bungalov ve ağaç evler aynı zamanda ekonomik bir tercih olmakla birlikte dünyanın her yerinden gelen gençlerin buluşma noktası oluyor.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>