Paraşüt’e 2. kez “Yılın SaaS Girişimi” ödülü

0

İnternet ve teknoloji sektöründe gelenek haline gelen Webrazzi Ödülleri’nin 2016 yılı kazananları açıklandı. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilen bulut tabanlı ön muhasebe uygulaması Paraşüt, Webrazzi’den Yılın SaaS Girişimi ödülünü aldı. Paraşüt bu ödülle SaaS Girişimi kategorisi birinciliğini iki yıl üst üste sahiplenmiş oldu.

Halk oylaması sonucunda adayların belirlenip kazananların seçildiği Webrazzi 2016 ödüllerinde toplam 134 bin 232 oy kullanıldı. Paraşüt, “Yılın SaaS Girişimi” kategorisinde 2.531 oy alarak 1.lik ödülüne sahip oldu.

Paraşüt Kurucu Ortağı Sean Yu, konuyla ilgili olarak şu sözleri aktardı:

“Kendi alanlarında başarılı birçok girişimin yarıştığı Webrazzi 2016 ödüllerinde, halk oylaması ile aday gösterilerek kazandığımız Yılın SaaS Girişimi ödülünü almaktan dolayı çok mutluyuz. Paraşüt olarak bu önemli ödüle iki yıl üst üste layık görülmüş olduk. Yeni yıla başarılarımızı taçlandırdığımız bir ödül alarak başlamak bizi gururlandırıyor.

Sektörde emin adımlarla büyüyor ve hizmetlerimizin kapsamını ise her geçen gün daha da genişletiyoruz. Bugüne kadar 130bini aşkın işletmeye ulaştık. Tüm Paraşüt ekibine ve ödülleri ile bizi daha da ileriye taşıyan kişi ve kuruluşlara çok teşekkür ediyorum.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>