PayPal ücretleri yeniden gözden geçiriliyor

0

PayPal ücretleri

ABD’de PayPal ücretleri yeniden gözden geçiriliyor. PayPal, maliyetleri düşürerek rekabetçi ortamda daha iyi bir rol almak istiyor.

PayPal ücretlerinde düşüş yapılacak mı?

PayPal Holdings Inc, ödeme ücretlerinde düşüş yaparak giderek daha rekabetçi hale gelen dijital ödeme sektöründe cesur bir  hareket yapabilir.

Stratejik değişim, Paypal’ın COVID-19 salgını sırasında artan çevrimiçi işlemler için pazardaki artan gücünü yansıtıyor.

Stratejik değişim, Paypal’ın COVID-19 salgını sırasında artan çevrimiçi işlemler için pazardaki artan gücünü yansıtıyor.  Karantina sırasında tüketiciler ve işletmeler Paypal’ı tercih ederken, aktif hesap sayısı 377 milyona ulaşarak 2015 yılının ikinci katına ulaştı.

PayPal’ın küçük ve orta ölçekli işletme ve ortaklardan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Dan Leberman bir röportajda, “Müşterilerimizin nerede değer sağladığımızı daha net anlamalarına yardımcı olmak için fiyatları değiştiriyoruz” dedi.

PayPal’ın tüketiciler tarafından görülmeyen, Visa ve Mastercard bankamatikleri ve diğer şirketlerin kredi kartlarıyla yapılan çevrimiçi ödemeleri satıcılara yüzde 2,59 artı 49 sente mal olacak. Geçmişte, PayPal satıcılardan yüzde 2,9 ücret alıyordu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>