Performansınızı Artıracak En İyi 5 Ürün!

0

SayfalarÖnceki Sonraki

HP Color Laserjet Pro M452dw veya Epson Expression Premium XP-830

Söz konusu olan ofis ise, akla ilk gelen bir diğer ürün, hiç şüphesiz yazıcılar oluyor. Her ne kadar, çevrimiçi iletişim ile kağıt tüketimleri en aza indirgenmiş olsa da, özellikle kurumsal odaklı yazışmalar, hala fiziki iletişim ile gerçekleşiyor.

techinside_promo-1-hp

Bu konuda da, alanlarının en iyisi olabilecek düzeyle, iki farklı alternatif bulunuyor. HP Color Laserjet Pro M452dw, dakikada 28 sayfa çıktı verme yeteneği ile, orta ölçekli işletmelere yönelik performans arayışlarına cevap veriyor. Lazer baskı ile, kartuş maliyetini tonerler ile ciddi anlamda düşüren HP Color Laserjet Pro M452dw, renkli ve çoklu cihaz desteği ile, mobiliteyi de en üst seviyede tutabiliyor.

Epson Expression Premium XP-830

Rakibine kıyasla Epson Expression Premium XP-830, dakikada 14 baskı ile hızdan feragat ediyorken, yüksek kaliteli renkli çıktı verme yeteneği ile ön plana çıkmayı amaçlıyor.

Yine bu noktada, ofis ihtiyaçlarına göre doğru tercihler yapmakta fayda var.

Önceki 1 2 3 4 5Sonraki

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>