Philips yeni SuperWide monitörü 498P9Z’yi tanıttı

0

Günlük iş görevlerini yürütürken, yüksek performans bir monitör oldukça önem arz ediyor. Finansal danışmanları, grafik  tasarımcıları, mimarlar, yazılımcılar ve açık program pencerelerinin  tümünü daha iyi görebilmek için daha fazla ekran alanına ihtiyaç  duyuyor.

Philips, 49 inçlik ekranı ile profesyonelleri hedefliyor

Bu noktada kullanıcıların ihtiyacına yetişmek isteyen Philips, 49 inçlik 32:9 görüntü oranlı 48P9Z ekranını tanıttı. Ödüllü bu monitör, hem işle ilgili görevlerde hem  de oyun ve eğlenceye ayrılan saatlerde yüksek performans için güvenilir  ve yüksek kaliteli bir performans vadediyor. Kavisli bir VA panele, 165 Hz yenileme hızına ve  Adaptive Sync’e sahip monitör, güçlü donanım özellikleri ile dikkat çekiyor.

5120 x 1440 çözünürlüğe sahip SuperWide ekranın, 32:9 görüntü oranı ile  gerçekten geniş bir görüntü sağlayan çoklu monitör kurulumlarının yerine geçmesi  için tasarlandığı belirtiliyor. 27 inçlik iki 16:9 QuadHD (2560 x 1440) ekran yan yana  koyulmuş hissi uyandıran monitör, 49 inçlik bir monitöre geçilmesi ile kazanılan ek ekran  alanı ile her profesyoneli etkilemeyi hedefliyor.

49 inçlik ekran sayesinde hesap tabloları tamamen görünür oluyorken, video  hazırlayanlar ve programcılar ise önizlemeler ve zaman akışlarını aynı anda  izleyebiliyor. Aynı zamanda ekranın 1800R kavisi, doğal görüntüleme alanını yansıtarak,  parlamayı ve bozulmayı azaltıyor ve daha sürükleyici bir deneyim sağlıyor.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>