Plus500 dördüncü çeyrek sonuçlarını bildirecek

0

Plus500 dördüncü çeyrek

FinTech şirketi Plus500 dördüncü çeyrek sonuçlarını yakın zamanda bildirecek. Şirketin piyasa beklentilerini aşması bekleniyor.

Plus500 dördüncü çeyrek raporunu yayınlayacak

Plus500 yaptığı açıklamada; çevrimiçi ticaret platformu, zayıf müşteri ticaret performansı nedeniyle önceki çeyreğe kıyasla daha yavaş bir dördüncü çeyrek büyümesi bildirmesine rağmen, yıllık sonuçların piyasa beklentilerini aşmasını beklediğini söyledi.

Şirket, yıllık 718 milyon dolar gelir bildirdi ve dördüncü çeyrek geliri önceki çeyreğe göre yüzde 24 azaldı. Plus500, 31 Aralık’ta sona eren yıl için 387 milyon dolarlık bir çekirdek kar bildirmeyi bekliyor.

2.500’den fazla finansal enstrümanda fark sözleşmelerinde çevrimiçi ticaret hizmetleri sunan küresel bir fintech şirketi Plus500, bu alanda sektöre yön verenler arasında yer alıyor. Şirketin dördüncü çeyrekteki ortalama performansına rağmen, yıllık performansı için başarılı oldu diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>