Polestar ile Electrify America ücretsiz şarj için anlaştı

0

Polestar ile Electrify America

Polestar ile Electrify America ücretsiz şarj için anlaşmaya vardı. Polestar 2  sahipleri iki yıl boyunca  Electrify America ile araçlarını ücretsiz şarj edebilecek.

Polestar ile Electrify America ücretsiz şarj için iki yıllığına anlaştı

Otomobil üreticisi Polestar, Polestar 2 sürücülerine Electrify America istasyonlarında iki yıl ücretsiz hızlı şarj sağlayacak bir anlaşma yaptı. 30 dakikalık sürelerle sınırlı olacak anlaşmayla, 150kW’lık bir şarj cihazı o zaman diliminde bataryanın büyük bir bölümünü dolmasını sağlayacak.

Teklif, hem mevcut hem de gelecekteki Polestar 2 sahipleri için geçerli olacak. Electrify America, daha basit ödemeler ve daha kolay zaman bulma istasyonları dahil olmak üzere potansiyel avantajları vurgulamaya hevesli.

Polestar anlaşması, Electrify America’nın yaratıcısı VW’nin kendi markalarına verdiği üç yıl kadar uzun süreli ve kapsamlı değil. Ayrıca, elektrikli araç şarj ağlarının bazen karşılaştığı kapsama alanı ve güvenilirlik sorunlarını da ele almıyor. Electrify America ağını hızla genişletiyor, ancak altyapının yeterince sağlam olması, hızlı bir şarj cihazının makul ölçüde yakın olduğunu varsayabilmeniz için yıllar alabilir. Yine de evden uzakta şarj etme konusunda endişeli kullanıcılar için bu Polestar 2’yi daha kolay bir seçim haline getirebilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>