Razer’ın e-mağazası kapanıyor

0

Video oyunu odaklı PC donanımları ve yazılımları geliştiren Razer, kısa süre önce kendi video oyun satış portal’ını açmıştı.

Marka güçlü ama hizmet yeterli olmadı

Farklı oyunları bedava dağıtarak dikkat çekmeye çalışan, pazarladığı oyunları ise Steam ve Uplay benzeri dağıtıcılar üzerinden satan Razer, oyun mağazasını kapatacağını duyurdu.

Oyun mağazası için henüz “beta” ibaresini kaldırmayan Razer, yeterince ilgi görmeyen oyun mağazasını devam ettirmeyecek ve daha önce mağazadan oyun satın alanlar, Steam veya Uplay üzerinden oyunlarına erişmeye devam edebilecekler.

Marka için donanım alanındaki gücünü e-ticarete dönüştürme çabası olarak yorumlanan online oyun mağazasının istenilen sonucu vermemesi, piyasadaki dev isimlerin arasında daha dikkat çekici bir hizmet üretmemesinin sonucu olarak görülüyor.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>