Robinhood platformu kripto ticareti sorununu çözdü

0

Robinhood platformu

Robinhood platformu kripto ticareti ile ilgili sorunu çözdü. Platformda yaşanan 1 saatlik kesinti, kullanıcılarda endişe yaratmıştı.

Robinhood platformu kripto sorununu çözdü

Uygulama tabanlı aracı kurum olan Robinhood Markets Inc yaptığı açıklamada, kısa bir süre hizmet kesintisi yaşadıktan sonra platformda kripto ticaretini etkileyen bir kesintiyi çözdüğünü söyledi.

Şirket yaptığı açıklamada, “Hizmetteki herhangi bir kesintiyi ciddiye alıyoruz ve bu geceki kısa kesintiden etkilenen herkes için özür dileriz. Sorunu çözdük ve bize ihtiyacınız olursa yardım etmek için buradayız” dedi.

Robinhood platformunda gün içinde yaklaşık 1 saat boyunca işlem yapılamaması endişelere neden olmuştu. Kesinti izleme web sitesi Downdetector’a göre, bir noktada, Kuzey Amerika bölgesindeki Robinhood ile ilgili sorunlardan 1000’den fazla kullanıcı şikayet ediyordu.

Wall Street’in son perakende ticaret çılgınlığının merkezinde yer alan Robinhood, ilk halka arzı için başvuruda bulundu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>