Robinhood uzaktan çalışmayı kalıcı hale getiriyor

0

Robinhood uzaktan çalışma

Çalışanlarının çoğu için Robinhood uzaktan çalışmayı kalıcı hale getiriyor. Robinhood bu şekilde farklı lokasyonlardan uzmanları da işe almayı planlıyor.

Robinhood uzaktan çalışma modelini genişletiyor

Çevrimiçi satın alma ve satış platformu Robinhood Markets, 3 bin 400 çalışanının çoğunluğunun kalıcı olarak uzaktan çalışmasını planlıyor. Robinhood; hibrit bir geleneği benimseyen bir dizi yüksek teknoloji şirketinin üyesi olmayı planladığını belirtti.

Planları ilk olarak Aralık ayında çalışanlarla paylaşılan Kaliforniya merkezli şirketin, “önce uzaktan” bir stratejiye geçişinin, bir duyuruda belirtildiği gibi, erişilebilir bir ofis oluşturulmasına yardımcı olacağı belirtildi.

Robinhood başkan yardımcısı Cynthia Owyoung, her yerden uzmanlarla çalışabileceklerini ve bunun kendileri için avantaj olacağını vurguladı.

Robinhood, bazı grupların düzenleyici ve kurumsal nedenlerden dolayı bir işyeri konumuna değişebilir bir mesafede ikamet etmek isteyeceğini ve küçük bir aşamanın yine de işyerinden çalışmak isteyeceğini belirtti. Çalışanlarının tazminat yapısında herhangi bir değişiklik olması ise beklenmiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>