Ryder, elektrikli araç kiralayacak

0

Ryder

Ryder, diğer araç kiralama şirketlerine kıyasla çok daha yenilikçi bir yaklaşım ile elektrikli araç trendine ayak uydurmaya çalışıyor. Araç kiralama şirketi Ryder, araç filosuna yeni elektrikli araçlar ekleyeceğini duyurdu.

Ryder için 125 adet elektirkli van

Araç kiralama şirketi Ryder, yıl sonuna kadar filosuna 125 elektrikli orta sınıf camsız vanlar ekleneceğini açıkladı. Farklı tüketici taleplerine olumlu yanıt verebilmek için başlatılan bu girişim, araç kiralama şirketlerinin de temiz ulaşıma destek vermesini sağlayacak. Sıfır emisyonlu 125 adet araç Chanje Energy tarafından sağlanacak ve 6.000 pound’a mal olacak. Şirketin yatırım harcamasını diğer araçlara kıyasla daha kısa sürede geri kazanacağı ön görülüyor.

Doğal olarak, bu kamyonetleri şarj etmek için bir şarj istasyonuna ihtiyaç olacak. Şirketin Chicago, Los Angeles, Sacramento, San Diego, San Francisco ve San Jose bölgelerinde 2. seviye şarj istasyonlarına sahip olacağını söyledi. Chicago, Los Angles ve New York yıl sonuna kadar bu araçlara sahip olacak.

Ayrıca kullanıcıların bu araçlara daha az yakıt masrafı nedeniyle daha çok talep göstermesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>