Salesforce IoT Explorer’ı başlattı

0

Salesforce müşterilerin satış, servis ve pazarlama süreçlerini oluşturmasına, uygulamasına ve otomasyonuna olanak tanıyan bir araç olan IoT Explorer’ı başlattı. Şirketler, IoT Explorer ile atış, servis ve müşteri ilişkilerindeki dijital dönüşüme ayak uydurabilecek.

Salesforce IoT Explorer Edition, sensör verilerini yakalıyor ve bilgileri Salesforce Platform’a yüklüyor. Daha sonra satış, servis ve pazarlama kampanyalarının yürütülmesini sağlayacak bir dizi kurallar oluşturuyor. Bu kurallar müşteri sadakatinden yeni müşteri kazanımına kadar geniş bir parametre aralığını dikkate alıyor.

Salesforce IoT’yi ticari kullanıcılar için daha cazip hale getirmek için bulut sağlayıcısı low code’lu bir arayüz kullanıyor. Salesforce IoT’nin genel müdürü Woodson Martin amaçlarının iş dünyasındaki kullanıcıların, müşteri deneyimlerini iyileştirmek için IoT verilerini almalarını kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>