Samsung Flip inceleme! – Dijital dönüşümde büyük adım!

0

SAMSUNG Flip

Dijital dönüşüm sürecinde, özellikle kağıt israfının en aza indirilmesi, en önemli konu başlıkları arasında yer alıyor. Samsung, bu konudaki en önemli çalışmasını Flip adını verdiği cihazı ile yaptı. Samsung Flip inceleme videomuz ile bu dönüşümü sizler için yorumladık!

Samsung Flip özellikleri

İlk etapta akıllı tahta izlenimi veren ancak sunduğu özellikler ile çok fazlasına sahip olduğunu net bir şekilde gösteren Samsung Flip, 55 inç boyutlu ve 60 Hz tazeleme hızına sahip E-Led ekranında 4K çözünürlük sunuyor. 300 nit parlaklık değeri ve 4700:1 kontrast oranı ise bu panelin diğer özellikleri arasında yer almakta. Panelin 8 ms tepkime süresine de sahip olduğunu belirtelim.

İçerik gerçekten kral mı?

Üzerinde 3 tane USB portu, 1 tane HDMI ve 1 ethernet portu bulunduran Flip, 5.35 GB kapasitesi kullanıcılara ayrılmış olan ve toplamda 8 GB kapasiteye sahip dahili hafıza ile geliyor. 1.7 GHz hızında çalışan dört çekirdekli CA72 Quad işlemci, 3 GB kapasiteli LPDDR4 RAM’e sahip olan Flip, Screen Mirroring özelliği ile akıllı telefonlar üzerindeki tüm görüntünün aktarımını ve yönetimini de sağlıyor. 

Samsung Flip inceleme

Dijital dönüşüm adına hazırlanan en etkileyici modellerden biri olan Flip modelinin inceleme videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>