Samsung Pay 2020 planını genişletiyor

0

Samsung Pay 2020

Samsung Pay 2020 planlaması dahilinde daha çok ülkede faaliyet göstermeyi amaçlıyor. Böylelikle Samsung Pay, Apple Pay ile daha sıkı bir şekilde rekabet edecek.

Samsung Pay 2020 stratejisi

2015 yılında hayata geçen Samsung Pay, şu an 26 ülkede faaliyetlerini sürdürüyor. Ancak Apple Pay başta olmak üzere diğer dijital ödeme sistemlerinin sektörü domine etmesi, Samsung Pay için yeni bir planlamayı beraberinde getirdi.

2020 yılı için yeni strateji oluşturan Samsung Pay, dijital cüzdan hizmetini daha fazla ülkeye yayacak . İlk olarak yeni bir yayılma stratejisiyle birlikte Samsung Pay, birçok ülkede daha kullanıma sunulacak.

Dijital cüzdan hizmeti için ek özellikler getirilecek ve yeni iş birlikleri yapılacak. SamsungPay’in2020 stratejisinde yine en büyük pay Güney Kore’de olacak. Güney Kore’de yaklaşık 14 milyon kullanıcısı bulunan Samsung Pay, Asya ülkeleri başta olmak üzere hızlı bir şekilde büyümesini sürdürecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>