SAP Genç Profesyoneller Programı 2020 yılında da devam ediyor

0

SAP Genç
SAP, gençleri 21. yüzyılın gerektirdiği dijital becerilerle donatmak ve genç istihdamına katkı sağlamak için hayata geçirdiği SAP Genç Profesyoneller Programı’nı pandemi nedeniyle bu yıl uzaktan eğitimlerle sürdürüyor. Programın 6’ncısı, Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) iş birliği ile gerçekleşiyor.

Yüzlerce başvuru arasında 25 genç seçildi!

SAP Genç Profesyoneller Programı, üniversiteden yeni mezun gençlere SAP teknolojileri alanında uzmanlık kazandıran ve kişisel gelişimlerini destekleyen,
ücretsiz ve kapsamlı bir eğitim sunuyor. Türkiye’de 2018 yılından bu yana İstanbul, Ankara, Gaziantep ve İzmir’de düzenlenen 5 programda 120’den fazla genç, SAP Danışmanı ünvanı ile SAP müşterilerinde veya iş ortaklarında istihdam edildi.  
Yüzlerce başvuru arasından seçilen 25 genç, Şubat 2021’e kadar sürecek yaklaşık üç aylık eğitimlerinde SAP’nin akıllı kurumsal kaynak planlama çözümü S/4HANA’ya odaklanacak ve kişisel gelişimlerine yönelik kapsamlı bir eğitim alacak. Eğitimlerini tamamlayan gençler, SAP S/4HANA ile Entegre İş Süreçleri ve SAP Projesi Etkinleştirilmesi alanlarında SAP’nin uluslararası geçerlilikteki iki adet sertifikasını alarak SAP ekosisteminde istihdam edilme şansına sahip olacak. Sertifika sahipleri, MESS’in otomotiv, dayanıklı tüketim ve demir çelik gibi ekonominin lider sektörlerindeki 250 üye işyerinde de istihdam fırsatlarını değerlendirebilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>