Savage Security, Threatcare tarafından satın alındı

0

Savage Security

Savage Security ile Threatcare iş birliği içinde müşterilere güvenlik çözümleri uygulamaktaydı. Bu iş birliği bir adım öteye taşınarak Savage Security, Threatcare tarafından satın alındı.

Savage Security artık Threatcare bünyesinde

Threatcare, Violet sanal asistan platformu aracılığıyla danışmanlık, kontrolleri izleme, saldırı simülasyonları ve eğitim de dahil olmak üzere siber güvenlik çözümleri sağlayıcısı olarak çalışmalarını yürütüyor. Son olarak Threatcare, kurumsal güvenlik çözümleri için tek elden hizmet sunmak amacıyla Savage’i satın aldı. Şirket, Savage Security ile pazar payı kaynaklarının geliştirilmesinde, ürün fikirleri ve iyileştirmeler için geribildirim sağlayarak çalışmaktaydı.

Bu satın alma ile güçlerin tamamen birleştirileceği belirtiliyor. Finansal şartları açıklanmayan bu satın almada, Threatcare, satın alımın firmanın ürün portföyünü geliştirmesini umuyor. Anlaşma şartlarına göre, Savage’in abonelik tabanlı hizmetleri Violet ile eşleştirilecek. Şirket, sektördeki siber güvenlik çözümleri konusunda araştırma yapmaya ve yayınlamaya devam edecek.

Threatcare, şirketin Threatcare markasına geçmesine rağmen firmanın bu araştırmayı yürütmesi  için Knoxville’e “daha fazla personel ve finansman” vereceğini açıkladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>