SIAE’da yeni ülke müdürü

0

Uzun yıllardır telekom sektöründe yöneticilik görevlerini üstlenen Berke Oran, 01 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla Siae Microelettronica S.p.A. Türkiye Ülke Müdürü olarak görevine başladı.

Siae Microelettronica S.p.A. Türkiye Ülke Müdürü Berke Oran
Siae Microelettronica S.p.A. Türkiye Ülke Müdürü Berke Oran

1998 yılında Microsoft Türkiye’de OEM satış grubunda iş hayatına atılan Berke Oran, 2001-2010 yılları arasında AlcatelLucent firmasında Türkiye, Singapur ve Belçika organizasyonlarında çeşitli yöneticilik görevlerini üstlenmiştir. 2010-2011 yılları arasında Vodafone Türkiye‘de İş Geliştirme ve Strateji direktörlüğü görevini yürüterek, 2011-2014 arasında IBM Global Services Türkiye ve CEE (Central Eastern Europe) bölgesinde çeşitli yöneticilik görevlerini yapmıştır.

Satış, iş geliştirme ve strateji alanında uzman olan Berke Oran, iyi derecede İngilizce bilmektedir. 1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Berke Oran, işletme yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi’nden almıştır. Berke Oran evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>