Sinemia için bir yatırım da Revo Capital’den

0

Sinemia adı ile duyurulan Startup, kısa sürede pek çok farklı markadan yatırım almayı başardı. Yapılan son açıklamalarda Revo Capital tarafından yapılan yeni yatırım ile birlikte firmanın 5.5 milyon TL’lik yatırımın aldığı duyuruldu. Bu yeni yatırım ile Sinemia için hedefler daha da yükseltildi.

Ağustos ayı itibari ile başlatılan yatırım turunda, bugüne kadar farklı markalar ile anlaşma sağlanırken, son dördüncü yatırım turunda da Sinemia ile Revo Capital anlaşma sağladı.

Aslanoba İle Yükseliş Hızlandı

Firma için ilk yatırım 2016 yılında yapılırken, Aslanoba Capital ilk adımı atmıştı. Bu tarih itibari ile pek çok farklı markadan ve girişimden yatırım alan Sinemia, şu anda ABD açılımı doğrultusunda ilk ofisini de kurdu. San Francisco’da ilk ofisini kuran firma, böylece daha fazla alanda faaliyetlerini yürütme şansı da elde edebilecek.

Sinemia Kart

Kurucu Rıfat Oğuz özellikle Revo Capital yatırımının firmanın ABD açılımı için oldukça önemli olduğunu söyledi. Türkiye’nin yanı sıra ABD’ye yönelik önemli projelerin bulunduğu firma, bu bakımdan yatırım ile güçlenerek, gerekli maddi yeterliliğe de sahip oldu.

Sinema öncesi ve sonrasında sunduğu özel hizmet ve indirimleri ile sinema keyfini farklı bir boyuta taşımayı başaran yeni oluşum, bu bakımdan kısa sürede kullanıcıların da oldukça ilgi göstermesini sağladı.

Kısaca Sinemia Hakkında

Türkiye’de 70’i aşkın ilde yer alan sinemalar ile anlaşması bulunan firma, farklı bir film keyfi sunuyor. Kullanıcıların sistemde yer üyelik paketlerinden istediğini seçmesi ile çalışan sistemde, üyelik süresi boyunca sınırsız bir sinema keyfi sunuluyor. 1, 3, 6 ve 12 aylık sürelerle alınabilen paketlerde özelikle sınırsız film avantajı oldukça cazip.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>