Skype ile dosya paylaşımı kolaylaşıyor

0

skype iphoneSkype, bir süredir iş dünyası için çok önemli bir iletişim aracı haline dönüştü. Görüşmeler, konferanslar, toplantılar Skype üzerinden gerçekleştirilmeye başlandı. Profesyoneller için pratik, hızlı ve kaliteli iletişim servisi sunan Skype, Microsoft’un desteği ile kısa sürede hızlı bir büyüme gösterdi.

iOS sahibi profesyoneller için Skype şimdi yeni bir özelliğini devreye sokuyor. Artık iOS uygulaması üzerinden görüşme yapanlar dosya ve link paylaşımını daha kolay yapabilecekler. Kullanıcıların bunun için sadece basitçe paylaş butonuna tıklamaları yeterli olacak. Kullanıcılar, paylaşmak istedikleri içeriği seçip sağa kaydırarak çıkan “More” butonu üzerinden Skype seçeneğini seçeneği ile içeriği kolayca Skype üzerindeki görüşmede paylaşma imkanına kavuşacaklar.

Yeni özellik Skype for iOS uygulamasının versiyon 6.8 sürümünden itibaren geçerli olacak. Eğer Skype uygulamanız daha alt versiyonda ise güncellemeniz gerekecek.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>