Techinside Google News
Techinside Google News

Tech Istanbul Ön Kuluçka başvuruları başladı!

Tech Istanbul, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen ön kuluçka programı için başvuruların başladığını duyurdu!

Tech Istanbul, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen ön kuluçka programı için başvuruların başladığını duyurdu! İstanbul’un girişimcilik ve teknoloji merkezi olarak tanınan Tech Istanbul, girişimlere büyümelerini hızlandırmak ve ölçeklenebilir iş modelleri geliştirmek için kapsamlı destek sağlıyor. Şimdiye kadar 290’dan fazla girişime destek olan ve 1.900’den fazla eğitim ve etkinlik düzenleyen Tech Istanbul, yeni girişimcileri bu büyüyen ekosisteme katılmaya çağırıyor.

Kimler Başvurabilir?

Tech Istanbul’un ön kuluçka programı, teknoloji tabanlı tüm sektörlerden girişimler için açık. Fikir aşamasından küresel pazara açılma sürecine kadar olan girişimciler için tasarlanmış bu program, deneyimli mentorların rehberliğinde girişimcilik yolculuğunuzu şekillendirme fırsatı sunuyor. 2023’te başlatılan programda 66 girişim yer aldı ve başvurular bu yıl için 26 Mayıs’a kadar devam ediyor.

- Advertisement -

Programın Avantajları

Tech Istanbul ön kuluçka programına katılan girişimciler, İstanbul’un merkezi lokasyonlarında bulunan, tam donanımlı ofis alanlarından faydalanabilecekler. Ayrıca, iş modeli ve strateji geliştirme, finansman sağlama gibi konularda eğitimler, deneyimli mentorlardan danışmanlık, ve çeşitli ürün ve programlardan ücretsiz ya da indirimli yararlanma imkanı elde edecekler. Girişimciler ayrıca, İstanbul Senin gibi akıllı şehir uygulamalarında yer alma, İBB’nin geniş iş ağına erişim ve sosyal medya ile PR desteği gibi avantajlardan da yararlanacaklar.

Mentorluk Ağı

Tech Istanbul, girişimcilerin büyüme yolculuklarına katkı sağlayacak deneyimli mentorlarla çalışıyor. Bu mentorlar arasında, Branding Türkiye’nin Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam gibi alanında uzman isimler bulunuyor.

Girişimcilik dünyasına adım atmak ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, tech.istanbul web sitesinden detaylı bilgi alabilir ve ön kuluçka programına başvurabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir