Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside’ın 2. sayısı çıktı

TechInside Basılı Dergi, ikinci sayısı yayınlandı ve 3 binden fazla kişiye ücretsiz gönderildi. Siz de dijital kopyasını ücretsiz indirebilirsiniz.
- Advertisement -

TechInside-Dergi-Sayı-002-KapakDeğerli TechInside Takipçileri ve Ziyaretçileri,

Geçtiğimiz ay ilk sayısını yayınladığımız TechInside Basılı Dergimizin ikinci sayısı ile karşınızdayız. Zamanın hızla akıp geçtiği bir dönemde, yoğun şekilde çalışarak, sizlere dergimizin ikinci sayısını sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İlk sayımız için pek çok okuyucumuzdan aldığımız güzel yorumlar, bize bu sayı için çıtayı biraz daha yükseltip, kendini bir adım öteye taşıyan bir iş çıkartmamız için motive etti.

TechInside Basılı Dergisi aylık olarak ve her ayın 15’inde yayınlıyoruz. Bayilerde satışı olmuyor ve kontrollü bir abonelik ile 3 binden fazla C seviye yöneticiye ve sektör çalışanlarına ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Yüzlerce sayfalık, sadece bakıp geçeceğiniz bir içerik yerine, işinize yarayacak, size fazla zaman kaybettirmeden bilgi sahibi olmanızı sağlayacak, size vizyon kazandıracağını düşündüğümüz bir dergi hazırlamaya çalışıyoruz.

İkinci sayımızın kapak konusu: Kurumsal Mobil Tarifeler

Size burada içerik ile alakalı daha fazla bilgi vermeye gerek görmüyoruz zira TechInside Basılı Dergi‘mizi ücretsiz olarak indirebilir ve kendiniz okuyabilirsiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz ücretsiz olarak dergimize bu formu doldurarak abone olabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de kaydolmanızı tavsiye ediyoruz.

Umarız okurken keyif alır ve faydalanırsınız. Lütfen bizimle görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Kısa sürede bize hızla ivme veren sizlere, desteğiniz ve ilginiz için tekrar teşekkür ediyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

2 YORUMLAR

  1. İlk sayıyı andıran bir başlıkla çıkılmış. Dergi okumuna süre biçilmesini garipsiyorum. Bozdoğan yine yok. Başyazılar pek sade ve kısa. Sayfa sayısı az gibi geldi. 75 sayfa ideal. Bağımsız kalemler her sayıda konuk edilebilirdi. Dev bir broşürü andırıyor ve oldukça fazla kimseye postalanıyor. 3 ayda 1.000.000 yekün sayfayı hiçbir kurum ücretsiz hakedemez. Etmemeli.
    Beta logoyla 6 ay korkunç uzun bir süre. Halen süre almaya devam ediyor. Yeni siteye geçişte zaman aleyhinize çalışmaya başladı. Geç kalınabilir. Ofis duvarlarında site köşesi bulunmuyor. En azından duvarda dev bir logo, ropörtaj köseşi vs. vs.

    [Elbette çok eksik var ve yeni bir dergi tabi.]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir