Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside basılı dergisi çıktı

TechInside Basılı Dergi 15 Eylül 2014 tarihi itibariyle yayın hayatına başladı. Her ayın 15'inde yayınlanacak dergimizin ilk sayısını ücretsiz indirin.
- Advertisement -

TechInside-Dergi-Sayi-001Değerli TechInside Takipçileri ve Ziyaretçileri,

Henüz yayın hayatımıza başlayalı üçüncü ayımızı yeni dolduruyoruz. TechInside markası ile sitemiz sadece üç aydır sizlere hizmet veriyor. Üstelik fark ettiğiniz gibi Beta sürecimiz devam ediyor zira sürekli yeniliklere imza atıyoruz. İşte bu yeniliklerden birisi daha karşınızda; artık basılı bir dergimiz var.

TechInside Basılı Dergisi aylık olarak ve her ayın 15’inde yayınlanacak. Bayilerde satışı olmayacak ve kontrollü bir abonelik ile 3 binden fazla C seviye yöneticiye ve sektör çalışanlarına ücretsiz olarak gönderilecek.

Yüzlerce sayfalık, sadece bakıp geçeceğiniz bir içerik yerine, işinize yarayacak, size fazla zaman kaybettirmeden bilgi sahibi olmanızı sağlayacak, size vizyon kazandıracağını düşündüğümüz bir dergi hazırlamaya çalıştık.

İlk kapak konumuz oldukça yeni, hatta bize ait olan bir kavram üzerine: Rekaberlik.

Size burada içerik ile alakalı bilgi vermeye gerek görmüyoruz zira TechInside Basılı Dergi‘mizi ücretsiz olarak indirebilir ve kendiniz okuyabilirsiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz ücretsiz olarak dergimize bu formu doldurarak abone olabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de kaydolmanızı tavsiye ediyoruz.

Umarız okurken keyif alır ve faydalanırsınız. Lütfen bizimle görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Kısa sürede bize hızla ivme veren sizlere, desteğiniz ve ilginiz için tekrar teşekkür ediyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

3 YORUMLAR

  1. Bu dergi biz sosyal bilim insanlarına değerli dönütler sağlayabilir. Firmaların Türk Tini’ne yaklaşımları, sosyal algıları ilk gözlemim olacak. Siyasal üyesi arkadaşlara dediğim gibi, siyasal partiler değil teknoloji yayın ve sitelerinden Türk tinine yakından bakabiliriz. Zira orada halen herkes bir güneş ülkeli. [Campanella]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir