TechInside’ın 11. sayısını okuyabilirsiniz

0

-low-TI_sayi_11_temmuz_2015-page-001Değerli TechInside okurları,

TechInside’ın yeni sayısındaki dosya konumuz, teknolojinin çevreye olumsuz etkileri nedeniyle artık tüm teknoloji dünyasının gündeminde olan “yenilenebilir enerji ve çevreci bilişim” kavramları.

Yenilenebilir enerjinin ve çevreci bilişimin, dijital çağda nasıl yorumlandığını ve kullanıldığını mercek altına aldık ve Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerine, konuyla ilgili düşüncelerini sorup uygulamaları hakkında bilgi aldık. Günlük hayatımızı ve iş süreçlerimizi de yakından ilgilendiren bu yeni bilinçten uzak kalmak mümkün değil. Sizin de ilgiyle okuyacağınızı umuyoruz.

Dergimizde yine farklı konuları da doyurucu detaylarla okuyabileceksiniz. Bu ay özellikle, yeni girişimcilerin dikkatini çekecek özel haberlerimizi yine sayfalarımız arasında bulabilirsiniz.

TechInside’ın 11. sayısında ayrıca bulut bilişim uygulamaları hakkında da önemli analiz, haber ve yorumlara yer verdik. Ayrıca TechInside’ın yeni sayısını da bulut bilişim desteği ile hazırladığımızın altını çizerken, KOBİ’lerin ve yeni girişimlerin bulut sayesinde kazanacakları avantajları da hatırlatmak istiyoruz.

Önceki sayılarımız her ayın 15’inde okurlarıyla buluşurken, bu sayıyla beraber çıkış tarihimizi her ayın  1’ine çekmiş bulunuyoruz. Bundan sonra TechInside’ı ay başlarında web sayfamız üzerinden ücretsiz okuyabileceksiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.

 


TechInside dergimizin dijital kopyasını bu linkten her zaman olduğu gibi ücretsiz okuyabilir ve indirebilirsiniz.


 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>