Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside’ın 13. sayısını okuyabilirsiniz

İş dünyasını teknolojinin hızlı gündemiyle buluşturan dergimiz TechInside'ın 13. sayısı yayında. Dergiyi web sayfamızdan ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.
- Advertisement -

kapakyatarDeğerli TechInside okurları,

TechInside’ın yeni sayısında büyüyen şirketlerin kaçınılmaz olarak karşı karşıya kalacağı ERP kavramını inceledik. ERP, yani kurumsal kaynak planlaması, hızla büyüyen şirketlerin iş yükünü azaltan, ürün ve mali işler raporlamasını disipline eden çok önemli bir süreç.

Ne var ki, ERP her şirketin şartlarına göre değişen özel bir proje olarak yönetilmek zorunda. Yani, teknoloji marketine girip satın alabileceğiniz bir çözüm yok. Her şirketin kendine özel, “terzi işi” bir ERP oluşturulmak durumunda. Biz de dergimizde, daha önce ERP projelerini başarılı şekilde hayata geçirmiş şirketlere deneyimlerini sorduk, yaşadıklarını anlatmalarını istedik, aylarca süren planlama, kurulum ve eğitim süreçlerinde nasıl sorunlarla karşılaştıklarını inceledik ve dosya konumuzda bunları detaylıca aktardık.

Dergimizde yine farklı konuları da doyurucu detaylarla okuyabileceksiniz. Bu ay özellikle, 4.5G ihalesi, Sage Summit 2015 etkinliği ve giderek büyük ağırlık kazanan üç boyutlu tasarıma dair dikkatini çekecek özel haberlerimizi yine sayfalarımız arasında bulabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak okuyabileceğiniz dergimiz sayfaları arasında teknoloji ve iş dünyasına ilişkin çok sayıda haber, analiz ve köşe yazıları sayesinde teknoloji dünyasına dair farklı görüş ve yorumlarla oluşmuş zengin bir içerikle karşılaşacaksınız.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.


TechInside dergimizin dijital kopyasını bu linkten her zaman olduğu gibi ücretsiz okuyabilir ve indirebilirsiniz.


 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir