TechInside’ın 17. sayısını okuyabilirsiniz

0

kapak1Değerli TechInside okurları,

TechInside’ın 17. sayısı da ücretsiz olarak okumak isteyenler için hazır.

17. sayımızda 2016 yılında karşımıza çıkacak teknolojilere, teknoloji dünyasının 2016’da tanık olacağı yeniliklere odaklandık.

Hem mobil alanda hem de tüm dijital teknolojilerde, 2016 büyük değişimlerin ve gelişimlerin yaşanacağı bir yıl olacak. Sanal gerçeklik/arttırılmış gerçeklik gözlükleri hayatımıza girecek, bulut ve büyük veri kavramı artık iş dünyasının vazgeçilemez bir parçasına dönüşecek, dev teknoloji şirketleri drone teknolojileri için yarışa başlayacak, kıvrılabilir ekranların yaygınlaşmasıyla giyilebilir cihazlarda önemli sıçramalar yaşanacak. İşte tüm bu gelişmeleri, 2016’nın ilk sayısında detaylıca inceledik. Ayrıca, Aralık ayının ortasından itibaren başlayan ilk siber savaşımızı da mercek altına aldık. Anonymous hacker grubunun Türkiye’ye yönelik saldırılarının perde arkasını inceledik ve bu saldırıların Türkiye’ye ne kadar zarar verdiğini analiz ettik.

Elbette, dergimizde yine farklı konuları da doyurucu detaylarla okuyabileceksiniz. Teknoloji dünyasından ve şirketlerden önemli haberlerin, farklı görüş ve köşe yazılarının yanında BT çalışanları nasıl sorunlar yaşıyor, BT yöneticilerinin farklı deneyimleri, BT dünyasındaki yeni atamalar, yeni projeler, anlaşmalar, şirket evlilikleri, yeni teknolojiler gibi çok önemli haberleri ve başka bir yerde bulamayacağınız çok değerli köşe yazılarıyla analizlere de yine dergimizin sayfalarından ulaşabileceksiniz.

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak okuyabileceğiniz dergimiz sayfaları arasında teknoloji ve iş dünyasına ilişkin çok sayıda haber, analiz ve köşe yazıları sayesinde teknoloji dünyasına dair farklı görüş ve yorumlarla oluşmuş zengin bir içerikle karşılaşacaksınız.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.


TechInside dergimizin dijital kopyasını bu linkten her zaman olduğu gibi ücretsiz okuyabilir ve indirebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>