TechInside’ın 5. sayısı çıktı

1

TechInside_Sayi5_kapakDeğerli TechInside Takipçileri ve Ziyaretçileri,

TechInside basılı dergimizin beşinci sayısı ile karşınızdayız. 2015’in bu ilk sayısında size daha iyi içerik ve daha iyi tasarım ile hazırlanan ücretsiz bir dergi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

TechInside Basılı Dergi aylık olarak ve her ayın 15’inde yayınlanıyor. Bayilerde satışı olmuyor ve kontrollü bir abonelik ile 3 binden fazla C seviye yöneticiye ve sektör çalışanlarına ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Yüzlerce sayfalık, sadece bakıp geçeceğiniz bir içerik yerine, işinize yarayacak, size fazla zaman kaybettirmeden bilgi sahibi olmanızı sağlayacak, size vizyon kazandıracağını düşündüğümüz bir dergi hazırlamaya çalışıyoruz.

Beşinci sayımızın kapak konusunda 2014 yılındaki gelişmeleri değerlendirirken, 2015’e yönelik beklentileri de derledik.

Las Vegas’ta gerçekleştirilen ve dünyanın en  büyük tüketici elektroniği etkinliklerinden biri olarak kabul edilen CES Fuarı’na organizatör firma CEA’nın davetlisi olarak gittik. İzlenimlerimizi dergimizde bulabilirsiniz. Ayrıca teknolojinin ses dünyasını nasıl farklılaştırdığını da sayfalarımız arasında görebilirsiniz.

 TechInside Basılı Dergi‘mizi ücretsiz olarak indirebilir ve kendiniz okuyabilirsiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de kaydolmanızı tavsiye ediyoruz.

Umarız okurken keyif alır ve faydalanırsınız. Lütfen bizimle görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Kısa sürede bize hızla ivme veren sizlere, desteğiniz ve ilginiz için tekrar teşekkür ediyoruz.

Yorumlar

  1. Fontları değiştirmeniz iyi bir görsel olmuş. Birde şu göbek görsellerine artık bir son verilse.. Dünyada bu trende son veriliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>