TechInside’ın 6. sayısı çıktı

0

TechInside-Dergi-Sayi-006-1Değerli TechInside okurları,

TechInside basılı dergimizin altıncı sayısıyla karşınızdayız. Her geçen gün daha kaliteli içerik ve daha iyi bir tasarımla sizlerle buluşturmaya gayret ettiğimiz dergimizin dijital kopyasını yine ücretsiz indirebilirsiniz.

TechInside Basılı Dergi aylık olarak ve her ayın 15’inde yayınlanıyor. Bayilerde satışı olmuyor ve kontrollü bir abonelik ile 3 binden fazla C seviye yöneticiye ve sektör çalışanlarına ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Yüzlerce sayfalık, sadece bakıp geçeceğiniz bir içerik yerine, işinize yarayacak, size fazla zaman kaybettirmeden bilgi sahibi olmanızı sağlayacak, size vizyon kazandıracağını düşündüğümüz bir dergi hazırlamaya çalışıyoruz.

Altıncı sayımızda teknoloji dünyasının gündeminden inmeyen Büyük Veri‘ye ait detayları sizlerle buluşturduk. Büyük Veri’yi sektör uzmanlarının gözünden değerlendirirken, aynı zamanda bilinmeyen bazı faydalarını da listeledik.

Bu ay, bilişim dünyasına farklı bir pencereden bakmayı da ihmal etmedik. Sektörde farklı şirketlerde çalışan orta ve üst düzey yöneticilerden bazılarını sayfalarımıza konuk ettik. “Evli, mutlu ve bilişimci” başlıklı bu yazımızı beğeneceğinizi umuyoruz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de kaydolmanızı tavsiye ediyoruz.

Umarız okurken keyif alır ve faydalanırsınız. Lütfen bizimle görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Dergimizin birinci yılına doğru hızla ilerlerken, sizlere desteğiniz ve ilginiz için tekrar teşekkür ediyoruz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>