Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside’ın 7. sayısı çıktı

TechInside basılı dergimizin yedinci sayısı yayında. Bu ay, bulut bilişim dünyasını farklı açılardan ele alırken MWC 2015 için de özel bir ek hazırladık.
- Advertisement -

TechInside-Dergi-Sayi-007-1Değerli TechInside okurları,

Her geçen gün geliştirdiğimiz TechInside basılı dergimiz bu ay MWC 2015 özel ekiyle birlikte hazırlandı. Mart ayı başında Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress – Mobil Dünya Kongresi’ni yerinde takip ederek size özel içerikler hazırladık.

Dergimizin bu sayısında artık yalnızca bilişim sektörünü değil, tüm sektörleri ilgilendiren bulut bilişim konusunu masaya yatırdık. Bulut bilişimin geldiği noktayı paylaşırken ileride nasıl bir bulut ortamıyla karşılaşacağımıza da yer vermeye gayret ettik. Bununla birlikte, artık kamunun da ileriye yönelik planları arasına giren bu konuda verilecek teşviklere de değindik.

Yedinci sayımızda sinema dünyasının vazgeçilmez ekipmanlarından biri olan tripoda dair teknolojik gelişmelere de değindik.

Bu ay ayrıca, otomotiv sektörünün geleceğini temsil eden kendi kendine gidebilen, yani otonom sürüş yeteneğine sahip araçları üretmeye ne kadar hazır olduğumuzu da sorguladık.

TI7_MWC15TechInside’ın bugüne kadarki en kapsamlı içeriklerinden birine sahip olan yedinci sayımızın dijital kopyasını her zamanki gibi ücretsiz indirebilirsiniz. MWC 2015 özel ekimize ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de kaydolmanızı tavsiye ediyoruz.

Umarız okurken keyif alır ve faydalanırsınız. Lütfen bizimle görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir