TechInside’ın 8. sayısı çıktı

2

TechInside-Dergi-Sayi-008-1Değerli TechInside okurları,

Çocuklar çabuk büyür, girişimler de öyle… İlk olarak web sitemizle sizlerle buluşmuş ve kısa bir süre sonra da basılı dergimizle sizlere merhaba demiştik. Sitemizin birinci yaşına doğru hızla ilerlerken, dergimiz de sekizinci ayını doldurdu.

Bu ay bir sürprizle, artan sayfa sayımızla karşınızdayız. Yani sizlerden aldığımız geribildirimler doğrultusunda yapmayı düşündüğümüz yeniliklerin ilkiyle… Bu sayede sizlere daha dolu bir içerik sunmanın yanında, planladığımız yenilikler için de şimdiden yer açmış olduk.

TechInside basılı dergimizin sekizinci sayısında özellikle 2015 başından bu yana gündemden düşmeyen Siber Güvenlik konusunu ele aldık. Tüm kapak konularımızda olduğu gibi burada da farklı başlıkları değerlendirmeyi ihmal etmedik. Dergimizde tam 10 sayfalık bir bölümde Siber Güvenlik alanındaki uzman firmalardan yeni siber tehlikeler ve neler yapılması gerektiğine dair görüşlerini aldık. Bununla birlikte Avrupa’nın öne çıkan genç siber güvenlik şirketlerinin yenilikçi çözümlerini ve bu olayların henüz farkında olmayan çocuklarımızın karşılaştığı siber zorbalık konusunu masaya yatırdık.

Analiz köşemizde teknolojinin çok da gündeme gelmeyen bir yanını, işin hammadde tarafında dünya pazarının nasıl şekillendiğini ele aldık. Çin’in gerek rezerv gerekse üretim miktarlarında dünya liderliğini elinde tuttuğu bu alanda, özellikle Afrika’daki madenlerde çalışan işçilere karşı tutumuna dair eleştirileri de yazımıza eklemeyi ihmal etmedik.

İçeriğini giderek daha kaliteli ve daha zengin hale getirmeye çalıştığımız TechInside dergimizin dijital kopyasını her zaman olduğu gibi bu linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

Artan sayfa sayımız ve içeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.

TechInside ekibi

Yorumlar

  1. linkte dergi mevcut değil

    1. Merhaba,

      Linkteki hata düzeltildi, şu an dergiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>