Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside’ın 9. sayısı çıktı

İçeriği ve kapsamı giderek artan TechInside derginin 9. sayısı birbirinden ilginç konularla karşınızda.
- Advertisement -

TechInside-Dergi-Sayi-009-1Değerli TechInside okurları,

Her geçen sayıda daha kaliteli bir içerik ve kapsamla sizlerle buluşturmayı amaçladığımız TechInside dergimizin 9. sayısıyla sizlerleyiz.

Dergimizin bu yeni sayısında, neredeyse artık her kurumun vazgeçilmezi haline gelen “İş Analitiği” konusunu ele aldık. Her zaman olduğu gibi sektörden uzman görüşleriyle sunduğumuz kapak konumuzu dört ana başlık altında ele aldık. İş Zekası, Büyük Veri, Veri Kalitesi ve İş Analisti gibi teknolojiyle hayatımıza giren yeni konu ve meslekleri detaylı olarak ele aldığımız yazılarımızın faydalı olacağını umuyoruz.

Dergimizde bu ay, farklı konuları ele almayı da elbette ihmal etmedik. Dergimiz baskı sürecine girdikten sonra ertelenen 4G ihalesi gündemi değiştirse de bir sonraki nesil olan 5G için şimdiden uluslararası ittifakların kurulduğunu görmezden gelmemek gerekiyor. “5G’de saflar netleşiyor” başlığıyla verdiğimiz bu yazımızın ilginizi çekeceğini umuyoruz.

TechInside’ın yeni sayısında ayrıca 2015’e rekorla başlayan girişim sermayesi yatırımlarını da masaya yatırdık. Hem ABD hem de Avrupa’daki yükselişin etkileri ülkemizin sınırlarından Yemeksepeti’nin 589 milyon dolara satın alınmasıyla girmişti. Analiz olarak ele aldığımız ve yılın yatırımcıları ile yatırım yapılan alanları derlediğimiz yazı, ülke ekonomilerine de yön verecek bilgiler içeriyor.

Yine teknolojinin iş dünyasıyla buluştuğu farklı bir nokta olan Endüstri 4.0‘a dair kapsamlı bir raporu da sayfalarımızda bulabilirsiniz. Endüstrinin yakın gelecekte yalnızca makineden ibaret olmayacağını kanıtlayan bu raporun işinize dair aldığınız kararlarda destek olacağını söyleyebiliriz.

Bunların haricinde, sizlere gelecekten bahsetmeye de devam ediyoruz. Birleşmiş Milletler’in özel oturumlar düzenlediği Uzay Hukuku, bugünün değil ama geleceğin gündemlerinden biri olacağını kanıtlamış durumda. Elbette tüm bu yazılar haricinde sektörün önde gelen isimleriyle gerçekleştirdiğimiz özel röportajları da dergimizden okuyabilir, ilgili sayfaların üst kısmında bulunan QR kod aracılığıyla videolarına ulaşabilirsiniz.

TechInside dergimizin dijital kopyasını her zaman olduğu gibi bu linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

Artan sayfa sayımız ve içeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.

TechInside

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir