Techinside Google News
Techinside Google News

145 dolara dijital insan!

Tencent dijital insan hizmeti ile yeni hizmet alanı yarattı. 145 dolar karşılığında platformda dijital insan oluşturulabiliyor.
- Advertisement -

Tencent Cloud, temel olarak Deepfakes-as-a-Service (DFaaS) adlı dijital bir insan üretim platformu sunduğunu duyurdu

Tencent dijital insan hizmeti ile yeni bir hizmet alanı yarattı. 145 dolar karşılığında platformda dijital insan oluşturulabiliyor. Tencent Cloud, temel olarak Deepfakes-as-a-Service (DFaaS) adlı dijital bir insan üretim platformu sunduğunu duyurdu. Hizmetin kapsamında yalnızca üç dakikalık canlı aksiyon videosu ve 100 sözlü cümle, 145 dolarlık bir ücret karşılığında yapılabiliyor.

Tencent’ten yeni platform

Dijital karakterin oluşturulması için sadece 24 saat gerekiyor. Dijital karakterler yarım gövde veya tam gövde olarak yapılabiliyor ve hizmet hem Çince hem de İngilizce olarak kullanılabiliyor. Arka plan ve ton gibi bazı özellikler özelleştirilebiliyor. Videolar, derin öğrenme akustik modellerine ve sinir ağı ses kodlayıcılarına dayanan kurum içi küçük örnek tını özelleştirme teknolojisini kullanarak geleneksel akustik modellerin başına bela olan düz tonlama ve tek konuşma ritminden kaçınıyor.

Tencent Bulut Akıllı Dijital İnsan Ürünleri genel müdürü Chen Lei, web devinin otomatikleştirilmiş bir “AI+ Dijital Akıllı İnsan Fabrikası” kurmayı ve üretim, satış ve hizmet için self servis tek noktadan bir platforma güvenmeyi umduğunu söyledi. Planlanan dijital insan fabrikası, ondan fazla yapay zeka algoritması sunan bir makine öğrenimi platformu olan Tencent Cloud TI platformuna dayanıyor.

Tencent, dijital insanları için beş stil sunuyor: 3B gerçekçi, 3B yarı gerçekçi, 3B çizgi film, 2B gerçek kişi ve 2B çizgi film. Dijital insan için özelleştirilmiş Soru-Cevap oluşturulabilir ve onları bir tür derin sahte sohbet robotuna dönüştürebiliyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir